Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w okolicy zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do przebywania właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Wśród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innej kolorystyce. Dla gości dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można w takim razie zatrzymać się w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Ogromnym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Goście mogą także korzystać z darmowego dostępu do sieci.

Przepiękna lokalizacja sprawia, że osoby, które zamierzają zwiedzać znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez problemu. To także idealny powód do planowania do tego miejsca podróży służbowej, bo po całym dniu pracowniczym można odpoczywać w otoczeniu natury. Kiedy turysta nie ma zamiaru się kwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym rozwiązaniem. Szczegóły każdego pobytu ustalane są indywidualnie. Obecność obok zamku Olsztyn to idealna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, ale także na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami indywidualnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie urodzin albo przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To również doskonałe miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania biznesowego. Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na witrynie podstawowe informacje, by być zachęconym. W Olsztynie można spędzać świetnie czas, korzystając urokiem wskazanego obiektu.