Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od firmy TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są ochoczo dobierane zarówno przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są profesjonalnymi płetwonurkami. Są to wyroby bazujące na autorskich technologiach, wobec czego są użyteczne oraz dobrze wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest maska do freedivingu jest precyzyjnie obmyślony. Dzięki temu można poczuć się komfortowo w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują duże pole widzenia i pozwalają swobodnie oddychać nosem. Na pewno nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można wobec tego maksymalnie chwalić się nurkowaniem oraz wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są również ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na doskonale przystosowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, aby każdy miał okazję dopasować coś pod swoje upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wybrać odpowiednią maskę, dopasowując ją dla klienta pod kątem cech oraz zastosowania. Komfort, szeroki kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie wybrane z walorów wskazanych masek. Modele masek TUSA projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami.

Wyróżniają je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywoła podrażnienia na skórze. Jest tworzywem miękkim, a więc bez problemu dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność a także to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.