Oferta kardiologiczna realizowana w ośrodku medycznym Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i nieprawidłowości w zakresie układu krążenia i serca. Kardiolog najpierw zapisuje na właściwe badania, a potem wprowadza proces leczenia. Doświadczeni kardiolodzy do chorych podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi proponowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim przypadku chodzi o diagnostykę i terapię chorób układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka medyczna zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie i ciągle rozwijający kompetencje specjaliści, posiadający doświadczenie w leczeniu dzieci, dorosłych a także sportowców. Do specjalistów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu, spora wiedza i umiejętności personelu lekarskiego motywują do leczenia się tutaj. Szczególnie