Niezawodny sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex dobierane są zarówno przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Firma projektuje i dystrybuuje trzy wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania oraz siła uderzeń. Seria VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów oraz ma doskonałą rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i inny katalog produktów taki jak tenis polska można kupić w sklepie polskiego dystrybutora w korzystnej cenie.

Jeśli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i planuje kupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli zaś ktoś rakietę tej firmy nabywa po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Cechy rakiety mogą też omówić z klientem pracownicy sklepu. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Opisane są zastosowane w nich techniki a także można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to marka rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że podniosą własne możliwości na kortach. Wszystkie rakiety napinane są z optymalną siłą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego względu kupujący mają dostęp do wytrzymałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest szeroki i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych kategoriach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona rekreacyjnie, albo profesjonalnie. Każdorazowo odnajdzie akcesoria dobrane do zdolności i stylu gry.